Sepet0

Sepetiniz boş.

  • Nem Bariyeri | Nem DengeleyiciNem Bariyeri | Nem Dengeleyici

Nem Bariyeri | Nem Dengeleyici

Kısa Bilgi

Climateq POP 120 nem bariyeri ürünü nem yalıtım sistemleri için ideal bir tercihtir.

288,32 TL

138,57 TL

(KDV Dahil)

Sepette %5 indirim 131,65 TL

kargo bedava

NEM YALITIM ÖRTÜSÜ – 120 Ürün Özellikleri

Çatılar dekoratif özellikleri yanı sıra inşaat fiziği açısından bir binanın önemli bölümüdür. Türkiye’deki çatıların su yalıtım uygulamalarında daha çok bitüm esaslı malzemeler kullanılmaktadır. Ancak çatı örtüsü olarak kullanılan bu malzemelerin nefes alma özelliği olmadığı için, su buharının yoğuşma yapma ihtimali yüksektir. (Yoğuşma : yani çatıdaki su buharının değişen sıcaklık ile suya dönüşerek damlama yapması) Climateq POP 120 çatı ve cephe örtüsü (ya da ülkemizde nem bariyeri olarak da adlandırılıyor) üstün nefes alma özelliği ile çatının yada cephede oluşan yoğuşmayı dışarı aktarır. Bu sayede ısı yalıtımı için kullanılan malzeme kuru kalarak bozulmaz ve binanın ısı yalıtımına büyük katkı sağlar.


Climateq POP 120 buhar dengeleyici  uygulamada da büyük kolaylık sağlar. Bir rulo 1,5 metre genişliğinde 50 metre uzunluğundadır. Toplam 75 m2 alan kaplar. Bitüm esaslı ürünlere karşın nefes alan çatı örtüsü olan Climateq oldukça hafiftir. Yine bitüm esaslı ürünlere karşın Kolay montaj ince yüzeyini tel zımba yada örtü tamir bandı ile  tutturmak yeterlidir. Climateq çatı örtüsü üzerinde barındırdığı bini çizgileri ve uzunluk işaretleri ile çatı eğimine göre bindirme payları bulunmaktadır. Bütün bu özellikler çatı ve cephe sistemlerinin yapım aşamasında ustalarımıza büyük kolaylık sağlar ve zaman kazandırır.


Climateq Buhar dengeleyici ve nefes alan su yalıtım örtüsü 8 farklı teknik parametreler ile her kalitede ve ekonomik anlamda çözümler sunmaktadır. 

Gönderim Alanları        : Türkiye

Yurt İçi Kargo Ücreti    : Türkiye'nin 81 iline ücretsiz.

Teslim Süresi             : 1-3 gündür.

Kargo Firması            : Yurtiçi kargo - Mng Kargo ya da ambarlar yolu ile..

İLİŞKİLİ ÜRÜNLER

Seçtiğiniz ürün sepetinize eklenmiştir.